top of page

Leczenie zmian
estetycznych C1: 

PAJĄCZKI, ŻYŁY SIATKOWATE 

Skleroterapia metodą CLaCS

(CryoLaser - CryoSclerotherapy)

IMG_0002.JPG

Skleroterapia metodą CLaCS

Niechciane pajączki, które spędzają Ci sen z powiek? Mamy na to sposób! Rewolucyjna metoda leczenia pajączków CLaCS (CryoLaser - CryoSclerotherapy) to połączenie skleroterapii i lasera przezskórnego z wykorzystaniem skanerów w rozszerzonej rzeczywistości. Dzięki połączeniu nowoczesnych technologii laseroterapii, skleroterapii oraz technologii rozszerzonej rzeczywistości AR, metoda CLaCS stanowi przełom w usuwaniu pajączków. Drobne naczynka krwionośne widoczne na powierzchni skóry, mogą być nie tylko kwestią estetyczną, ale także objawem problemów zdrowotnych. Dzięki laserowej terapii zamykania naczynek możliwe jest ich bezpieczne usunięcie, przywracając skórze równowagę i zdrowy wygląd.

Zamykanie naczynek na nogach metodą CLaCS – jak to działa?

Nogi są często miejscem, gdzie pajączki najbardziej się pojawiają, co może być uciążliwe dla wielu osób, szczególnie latem, gdy chcemy nosić krótsze spódniczki czy szorty. Zamykanie naczynek na nogach przy użyciu lasera to nie tylko jedno z uważanych za najbardziej skutecznych rozwiązań, ale także uważane za komfortowe i bezpieczne. Dzięki precyzyjnym impulsom światła laserowego możliwe jest celowane działanie na pajączki, co prowadzi do ich zamknięcia bez uszkadzania otaczającej skóry.

Skaner rzeczywistości rozszerzonej

Urządzenie pozwala flebologowi zobaczyć w czasie rzeczywistym niewidoczne żyły. Taka wizualizacja jest niezbędna do skutecznego usuwania każdej żyły, która może być przyczyną pajączków.

IMG_9641_edited.jpg

Laser Neodymowy 
Nd:Yag 1064 nm

Najbardziej skuteczny laser do przezskórnego usuwania żył siatkowatych i pajączków, zastosowanie którego zapewnia zminimalizowanie powikłań.

IMG_0001.JPG

Chłodzenie skóry powietrzem -30 °C

Zastosowanie chłodnego powietrza podczas zabiegu obkurcza usuwane żyły, a także zmniejsza dyskomfort pacjenta.

Zamarznięta bańka

Jak przebiega usuwanie pajączków metodą CLaCS?

01

Pod kontrolą wirtualnej rzeczywistości i zastosowaniem chłodzenia, laserem przezskórnym  wykonuje się usuwanie żył retikularnych, które zasilają pajączki  

02

Drugim krokiem jest usunięcie pajączków naczyniowych za pomocą lasera przezskórnego

03

Trzecim etapem jest wstrzyknięcie specjalnego preparatu do naczyń już poddanych działaniu lasera

Wykonanie procedury w tej kolejności pozwala zmniejszyć ryzyko niepożądanych powikłań i zwiększyć skuteczność usuwania pajączków

IMG_0007.JPG

Główne zalety skleroterapii metodą CLaCS

Bezpieczeństwo i praktycznie brak możliwości wystąpienia powikłań typowych dla klasycznej skleroterapii

Brak konieczności stosowania pończoch uciskowych po zabiegu

Znacznie mniejsze ryzyko wystąpienia przebarwień

Wysoka skuteczność, z uwagi na eliminację również niewidocznych źródeł zasilających pajączki.

Możliwość wykonania zabiegu o każdej porze roku,  nawet latem

Przed zabiegiem konieczne jest wykonanie badania USG Doppler żył kończyn dolnych.

Masz już wcześniej wykonane badanie USG Doppler żył kończyn dolnych?

Wyślij wynik USG i zdjęcie nogi w pozycji stojącej na:

Email: kontakt@venaclinic.pl

SMS: +48572570161 

Lekarz zapozna się z wynikami i od razu umówi cię na zabieg bez konieczności wizyty wstępnej

Wysyłając powyższe informacje Pani/Pan wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Vena Clinic Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie

IMG_8196_edited.jpg

Usuwanie pajączków na nogach – co zyskasz?

Laserowe zamykanie naczynek na nogach staje się coraz popularniejsze wśród wielu osób, które chcą zadbać o swoją ze względu na to, że uważane jest za skuteczne i bezpieczne. Dzięki laserowi można pozbyć się niechcianych zmian skórnych, przywracając jej gładkość i jednolity wygląd. To nie tylko kwestia estetyki, ale również komfortu psychicznego — pozbawienie się kompleksów związanych z widocznymi pajączkami może znacząco poprawić samoocenę i pewność siebie wielu osobom.

Skleroterapia2_edited.jpg

Skleroterapia w naszej klinice

W Vena Clinic oferujemy usuwanie pajączków na nogach metodą CLaCS. Przed przystąpieniem do zabiegu, lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad, aby lepiej poznać dolegliwości i ewentualne przeciwwskazania. Podczas wizyty konsultacyjnej omawiane są również oczekiwania pacjenta, w taki sposób, aby móc następnie dostosować plan leczenia do jego potrzeb.

Dlatego, jeśli zmagasz się z problemem pajączków na skórze, laserowe zamykanie naczynek metodą CLaCS może być dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Dzięki technologii, jaką wykorzystujemy w naszych gabinetach, możemy przywrócić Twojej skórze zdrowy i promienny wygląd, pozbywając się niechcianych zmian skórnych. Sprawdź ofertę naszej kliniki i rozpocznij drogę do pełnej pewności siebie i komfortu w swoim ciele.

Bądź na bieżąco
bottom of page